Шкідливі звички чоловіків приваблюють жінок

Шкідливі звички чоловіків приваблюють жінок Поштівка
8 Травня 2016, 20:26

Виявляється, жінки часто вибирають чоловіків, які вживають алкоголь і палять, в якості партнерів для короткострокових відносин. Тобто, куріння і вживання спиртного підвищують шанси чоловіків на випадковий зв’язок. Мабуть, тому їм складно позбутися шкідливих звичок. В серйозні ж стосунки жінки воліють вступати з чоловіками, які не схильними до ризикованої поведінки, повідомляє Science World Report.

У дослідженні взяли участь 239 жінок. Учасницям запропонували оцінити чоловіків, які палили і вживали алкоголь часто, помірно або рідко. Жінки оцінювали схильність чоловіків до ризику, їх стан здоров’я і привабливість в якості потенційних партнерів для серйозних або короткострокових відносин. Дослідження показало: учасниці вважали, що курці або “любителі чарчини” більше підходять для швидкоплинного роману, ніж некурящі і непитущі представники сильної статі.

Куріння і вживання алкоголю сильно впливали на думку жінок про схильність чоловіків до ризику, їх самопочуття і можливі відносини. Партнерами для серйозних стосунків учасниці воліли бачити некурящих і непитущих чоловіків.