Щодня користувачі YouTube переглядають мільярд годин відео

28 Лютого 2017, 17:03

Користувачі відеохостингу YouTube щодня проводять мільярд годин за переглядом відеороликів, йдеться в офіційному блозі компанії.

За словами віце-президента з технологічних питань Крістоса Гудроу (Cristos Goodrow), кілька років тому у YouTube вирішили оцінювати популярність сервісу не за кількістю, а тривалістю переглядів відео.

YouTube вдалося досягнути таких показників завдяки виходу на мобільні платформи через додаток і впровадженню повноцінних субтитрів, завдяки чому користувачі можуть дивитися ролики без звуку, пише Engadget. На початку лютого загальна кількість роликів з автоматичними субтитрами на YouTube перевищила мільярд.

Напередодні у YouTube заявили, що в наступному році компанія відмовиться від 30-секундних рекламних роликів, які запускаються автоматично перед показом відео. Представники сервісу шукатимуть більш привабливі для користувачів і рекламодавців формати.

Нагадаємо, YouTube придумав, як довше утримувати користувачів на платформі, додавши нову mobile-friendly функцію End Screens.

Як повідомлялося раніше, чверть користувачів уанету дивиться YouTube частіше, аніж телевізор.

Джерело:

Watcher

Щодня користувачі YouTube переглядають мільярд годин відео