Що станеться з організмом при відмові від газованої води

Що станеться з організмом при відмові від газованої води Поштівка
10 Травня 2016, 15:21

Дієтологи давно вже поставили залежність від солодкої газованої води в один ряд з тютюновою, алкогольною або наркотичною залежностями.

Звикання відбувається в результаті тривалого вживання і стає реальною проблемою – постійна потреба в газованій воді стимулює центри задоволень, але чинить руйнівну дію на організм. Перелік шкідливих наслідків настільки широкий, що на перерахування проблем може піти багато часу. Ось лише найголовніші з них – ожиріння, ризик серцево-судинних захворювань, діабет, ниркова недостатність і погані зуби. Відмовившись від солодкої газованої води ви зможете поліпшити ситуацію і навіть позбутися від уже придбаних проблем.

Ви будете менше їсти

Регулярне вживання солодкої газованої води призводить до постійних стрибків інсуліну в крові. Це може викликати напади просто «вовчого» апетиту, вгамувати який здоровою їжею просто не вдасться. Організм пристосується до ударних доз цукру і вимагатиме все нові і нові дози. Ви просто не будете відчувати ситості і знову звернетеся до газованої води, яка хоч на годину, але вгамує голод і відчуття дискомфорту. При відмові від газованої води вже через пару днів самовідчуття організму прийде в норму і ви зможете харчуватися і відчувати ситість.

Ви будете виглядати молодшими

У всьому світі витрачають мільйони доларів на продукти, що сповільнюють старіння. Але проста відмова від газованих напоїв здатна зробити більше, аніж набір найкращих кремів. Дослідження показують, що постійний стрес від підвищеного вироблення інсуліну веде до того, що наші клітини починають ділитися повільніше. Це означає, що відбувається процес старіння в його найгіршому сенсі. Підсолоджені цукром газовані напої збільшують старіння клітин також, як і куріння. Відповідно, відмова від них допоможе вам виглядати молодше і зробить організм більш пристосованим до боротьби з часом.

Ви втратите більше ваги

Не треба думати, що перехід на дієтичну колу здатний реально допомогти схуднути. Такі напої навіть шкідливіші за звичайні, так як провокують викид інсуліну без реального надходження цукру в кров. Це веде до діабету і інших неприємних наслідків. Чисте харчування, утримання від неконтрольованого споживання цукру і фізичні навантаження – ось єдиний робочий метод прибрати зайві сантиметри з талії.

Ви будете хворіти рідше

Підвищена кислотність і вміст фосфорної кислоти в газованій воді веде до того, що мікрофлора вашої травної системи просто вимивається агресивною рідиною. Корисні бактерії не можуть чинити опору мікробам, які потрапляють в наш організм разом з їжею і, як наслідок, відбувається ослаблення імунітету. Ослаблений організм також стає легкою мішенню для «поганого» холестерину, а це вже загрожує серцево-судинними захворюваннями і раннім інфарктом.

Ви захистите себе від небезпечних жирів

Весь той прихований холестерин, начебто не міститься в газованій воді. Проте, організм, ослаблений постійними викидами інсуліну, не здатний чинити опір шкідливим впливам. Газована вода сприяє збільшенню прихованої маси жиру, в тому числі скелетного жиру і жирових відкладень в печінці.

Ваші кістки стануть міцнішими

Фосфорна кислота, яка у великій кількості міститься в солодких газованих водах, може стати причиною того, що ваші кістки ослабнуть і втратять природну пружність. Втрата кальцію може стати також причиною захворювань нирок, які не здатні функціонувати без достатньої кількості кальцію в крові.

Ви станете більш енергійними

Кофеїн, що міститься в деяких газованих напоях, може стати причиною того, що ви будете відчувати постійну втому. Роздратована нервова система буде нездатною справлятися зі стресами і ви будете мати проблеми зі сном. Повна відмова від газованих напоїв і перехід на просту воду може вирішити цю проблему за кілька днів.