Сенатор Пак’яо підтримує введення смертної кари на Філіппінах

Сенатор Пак’яо підтримує введення смертної кари на Філіппінах ПоштівкаМенні Пак’яо жорсткий не лише у боксі, а й у політиці
6 Липня 2016, 09:57

Екс-чемпіон світу з боксу Менні Пак’яо, який нещодавно зайняв місце в Сенаті Філіппін, виступає за введення на батьківщині страти через повішення як вищої міри покарання за вчинення тяжких злочинів.

Менні вважає, що такий метод екзекуції в’язнів  «гуманніший» у порівнянні з використанням для цієї мети летальних ін’єкцій, оскільки не вимагає присутності лікарів, які змушені допомагати приводити смертний вирок у дію, порушуючи при цьому клятву Гіппократа.

Сенатор стверджує також, що карати треба кожного, хто вчинив правопорушення, незалежно від його положення в суспільстві.

Найвищої міри покарання, за його словами, заслуговують такі злочини, як зґвалтування з вбивством, незаконний обіг наркотиків, викрадення людей і розбійний напад з вбивством.

Нагадаємо, що свій останній поєдинок Пак’яо провів проти американця Тімоті Бредлі, здобувши впевнену перемогу одноголосним рішенням суддів. Після бою він оголосив про завершення своєї кар’єри професійного спортсмена, хоча і залишив за собою право повернутися на ринг.

bublbe.com

Сенатор Пак’яо підтримує введення смертної кари на Філіппінах