Сенат США допрацював законопроект щодо санкцій проти Росії

санкції
30 Червня 2017, 08:31

Ці “невеликі зміни” не змінюють суть документа, але дозволять верхній палаті затвердити законопроект, не вдаючись до процедури голосування.

Сенат США вніс “технічні поправки” в законопроект, який вводить нові санкції проти Росії.

Про це заявив голова Комітету з міжнародних справ Боб Коркер.

За його словами, ці “невеликі зміни” не змінюють суть документа, але дозволять верхній палаті затвердити законопроект, не вдаючись до процедури голосування. Він також розповів, що сенатори прийшли до єдиної думки” і виступають за негайне схвалення нового санкційного пакета.

Коркер вважає, що законопроект про санкції проти РФ може бути затверджено до особистої зустрічі між президентами Трампом і Путіним, яка повинна пройти на наступному тижні в Німеччині.

Як повідомлялося раніше, Сенат затвердив законопроект, що вводить нові санкції проти Росії та Ірану. Документ надає Конгресу право припиняти будь-які спроби скасувати або послабити санкції.

При цьому лідери республіканців у Конгресі відмовилися розглядати законопроект, посилаючись на те, що в нинішньому вигляді цей документ порушує Конституцію США. Так, спікер палати Пол Райан заявив, що сенатори, розглядаючи новий санкційний пакет, знехтували правилами, тому він не є недійсним.

Джерело:

Голос Америки