Сбербанк Росії продає українську “дочку”

Sberbank
28 Березня 2017, 14:23

Прес-служба Сбербанку Росії повідомила 27 березня, що консорціум інвесторів, що складається з латвійського Norvik Bank і білоруської приватної компанії, купує 100% акцій української “дочки” Сбербанку, передає РИА Новости.

“Консорціум інвесторів набуває 100% акцій ПАТ Сбербанк (Україна), яке є дочірнім банком ПАТ Сбербанк. До консорціуму увійдуть Norvik Bank (Латвія) і білоруська приватна компанія”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

Відповідний юридично зобов’язуючий договір був підписаний 27 березня

“Закриття угоди очікується в першому півріччі 2017 року після отримання схвалень угоди фінансовими і антимонопольними регуляторами відповідних юрисдикцій, включаючи Латвію та Україну”, – зазначили в організації.

В Сбербанку наголосили, що українська “дочка” має необхідні кошти для виконання зобов’язань перед приватними і корпоративними клієнтами, також висловили надію, що рішення про продаж дочірньої організації сприятиме розблокуванню його офісів в Україні і відновленню нормальної роботи банку.

Раніше повідомлялося, що активісти Національного корпусу тимчасово розблокують відділення Сбербанку в Україні, щоб жителі могли вільно забрати свої вклади. При цьому оголошено про підготовку наступного етапу блокади з метою припинити роботу всіх українських філій банку.

Джерело:

Корреспондент.net