Савченко виключать із комітету з питань нацбезпеки і оборони

23 Грудня 2016, 09:46

Члени парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони одноголосно підтримують виключення Надії Савченко зі складу комітету.

Про це заявив нардеп із фракції «Народний фронт», член комітету Андрій Тетерук.

«На нашому комітеті також одноголосно прийнято рішення виключити її з лав комітету. Поступово ми будемо показувати, що ми вважаємо її дії особистими і такими, які не представляють діяльність нашого парламенту. У світі є бачення, що вона є недосвідченим політиком, але це не виправдовує заяв, які вона робить на користь ватажків терористичних організацій», – заявив Тетерук.

Як повідомлялось, сьогодні Верховна Рада виключила Савченко зі складу делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи. «За» проголосували 237 депутатів.

Сама Савченко сказала, що не переймається виключенням її з делегації.

Нагадаємо також, що Савченко, перебуваючи в Берліні, заступилася за ватажків бойовиків Донбасу Ігоря Плотницького та Олександра Захарченка.

Раніше ЗМІ повідомили, що Савченко в Мінську таємно зустрілася з ватажками «ДНР» і «ЛНР». Радник СБУ Юрій Тандіт заявив, що Служба безпеки України не була попереджена Надією Савченко про поїздку до Мінська на зустріч із ватажками «ДНР» і «ЛНР».

Глава так званої «ЛНР» Ігор Плотницький підтвердив, що він і лідер самопроголошеної «ДНР» провели зустріч з Надією Савченко і обговорили з нею обмін полоненими за формулою «всіх на всіх».

Джерело:

Главком

Савченко виключать із комітету з питань нацбезпеки і оборони