Савченко: Києву потрібен прямий діалог з лідерами бойовиків

Савченко: Києву потрібен прямий діалог з лідерами бойовиків Поштівка
7 Червня 2016, 15:57

Народний депутат Надія Савченко, яка 25 травня повернулася з Росії в Україну, заявила, що Києву варто налагодити прямий діалог із представниками так званих «ДНР» і «ЛНР». Про це вона заявила у вівторок під час ефіру на Радіо Ера, повідомляє «Українська правда».

Ведучий передачі «Ранок з Матвієм Ганапольським» запропонував їй назвати три перші кроки, які треба зробити, щоб повернути контроль над Донбасом.

«Перше, продовжити санкції проти Росії, бо вона ще не зрозуміла, що їй потрібно піти. Друге, вийти на прямий зв’язок без мінських домовленостей із «ДНР» і «ЛНР». Вийти на внутрішній зв’язок без третьої і четвертої сторони», – сказала вона.

На питання, чи вважає вона, що можуть бути прямі переговори між президентом України Петром Порошенком  і очільником бойовиків Олександром Захарченком, Савченко відповіла: «ні, пан Захарченко в нас не президент, президент у нас один».

«Захарченко і Плотницький можуть позиціонуватися, якщо так можна сказати, як «народні депутати від ДНР і ЛНР». Я готова з ними так говорити», – заявила Савченко.

Перед цим Савченко заявила, що виступає проти повернення Донбасу силою.

«Я не хочу йти шляхом Росії по знищенню й геноциду населення, але я дуже хочу, щоб Росія забралася назад до себе додому, тому що вона якраз і робить зараз геноцид населення на Донбасі», –  сказала Савченко.

Савченко: Києву потрібен прямий діалог з лідерами бойовиків