Samsung отримала патент на “летючу тарілку”

Samsung отримала патент на "летючу тарілку" Поштівка
9 Грудня 2016, 19:54

Samsung запатентувала незвичайний безпілотник, що нагадує за формою літаючу тарілку.

Не тільки вчені MIT експериментують з конструкцією дронів. У квітні компанія подала заявку на свій винахід в корейське бюро з інтелектуальної власності, але документ видали тільки на цьому тижні.

В описі патенту Samsung не стала вдаватися в подробиці конструкції дрона. Судячи із зображень, всі рухомі частини знаходяться всередині корпусу пристрою, причому лопасті захищені решітками з обох сторін. Такою системою складніше управляти, ніж звичайним квадрокоптером, зате вона простіше. У нижній частині апарату закріплена камера. За словами інженерів компанії, на створення такого пристрою їх надихнули «дископодібні космічні кораблі».

Дрон Samsung не схожий на продукт, який компанія збирається випустити найближчим часом. Інша справа – смартфон, що згинається навпіл, патент на який був опублікований в минулому місяці. Чутки про розробку гнучких пристроїв ходили вже давно, а в документі міститься докладний опис механізму складання корпусу. На реліз такої моделі в 2017 році свого часу натякнув і шукач новин та витоків інформації Еван Бласс.

Джерело:

gagadget

Samsung отримала патент на “летючу тарілку”