Розвідка не виключає, що РФ повторить грузинський сценарій в Україні

Розвідка не виключає, що РФ повторить грузинський сценарій в Україні Поштівка
5 Вересня 2016, 14:44

Активні військові навчання Росії в анексованому Криму та раптові перевірки бойової спроможності біля російсько-українського кордону нагадують ситуацію, яка передувала входженню російських військ у Грузію 2008 року. Про це під час брифінгу повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький, передає Главком.

«Не виключається, що створене російське міжвидове угруповання поблизу кордону України, на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а також в анексованому Криму буде використано проти нашої держави у разі прийняття відповідного рішення керівництвом Росії», – сказав він.

За його словами, свідченням цього є залишення російських військ на військових полігонах після офіційного завершення раптової перевірки.

«Аналогічний розвиток спостерігався під час збройної агресії Росії проти Грузії в 2008 році, коли напередодні було проведено навчання «Кавказ-2008» і війська були залишені на полігонах для проведення подальших дій на території Грузії», – сказав він.

Нагадаємо, сьогодні, 5 вересня, розпочалась активна фаза стратегічного командно-штабного навчання збройних сил Росії «Кавказ-2016». Органи управління, з’єднання і частини, розгорнутого на полігонах Південного військового округу (Ростов-на-Дону) ЗС РФ та в окупованому Криму міжвидового угруповання військ, знаходяться у бойовій готовності «ПОВНА». Угруповання військ Південного військового округу ЗС РФ нарощено на 11,2 тисяч військовослужбовців за рахунок підрозділів зі складу з’єднань Західного, Центрального, Східного військових округів та Повітрянодесантних військ ЗС РФ. Експерти не виключають повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.

Розвідка не виключає, що РФ повторить грузинський сценарій в Україні