Розуміємо підлість сусіда: в Раді яскраво відповіли на слова Путіна щодо “русофобії” в Україні

ГеращенкоІрина Геращенко
9 Липня 2017, 08:18

Віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко дала відповідь на слова російського президента Володимира Путіна про русофобію в Україні.

Відповідний запис опублікований на сторінці Геращенко в Facebook.

“Та ні, це не русофобія. Це набагато серйозніше і вже назавжди. Це розуміння, хто ворог і вбивця, мародер і грабіжник, загарбник і окупант, підлий сусід, що ненавидить Украіну, і при цьому вимагає украінців любити бєрьози, балалайкі і русскій мір, російські танки і зелених чоловічків без шевронів. Від такого безумного сусіда треба триматися якомога далі”, – зазначила віце-спікер.

Геращенко нагадала результати російських опитувань (зокрема, “Левада-Центру”), за результатами яких 69% населення РФ вважають Україну та українців ворожою країною, ворогом номер 2 після США.

Геращенко також додала, що бажання триматися далі від божевільного сусіда є не страхом, а констатацією факту і прагматизмом.

“Прощай, немытая Россия”- це наша мета, відірватися, задля виживання України”, – підсумувала політик.

Нагадаємо, після саміту G20 у Гамбурзі Президент РФ Володимир Путін звинуватив владу України у здійсненні “русофобської політики”

“Інтереси російського і українського народів, я в цьому переконаний, повністю збігаються. Не збігаються лише  інтереси сьогоднішнього керівництва України і деяких там політичних кіл сьогоднішньої України”, – заявив він.

За його словами, “і Росія, і Україна зацікавлені у співробітництві, у тому, щоб об’єднувати свої конкурентні переваги, розвивати свої економіки”.

“Сьогоднішні українські колеги намагаються цим знехтувати… У них залишився лише один товар, яким вони успішно торгують – русофобія. І ще вони торгують політикою поділу Росії і України”, – зазначив Путін.