Розенблат за $55 тисяч скасовував діючі ліцензії на видобуток бурштину

РозенблатБорислав Розенблат і Володимир Гройсман
26 Червня 2017, 20:19

Народний депутат Борислав Розенблат вимагав 55 тисяч доларів за скасування діючих спецдозволів на видобуток бурштину чотирьом компаніям

За даними слідства, таку суму народний депутат отримав для «скасування спеціальних дозволів на користування надрами, виданих низці приватних компаній».

«Він кожен крок супроводжував вимаганням за своє сприяння. Наприклад, Житомирська обласна прокуратура припиняє законні ліцензії на видобуток бурштину, які отримали раніше 4 компанії. Суд припиняє дію цих ліцензії», – зазначив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

За його словами, це відбувалось так: мовляв, дай мені за це гроші і я буду впливати на прокурорів та суддів.

  • Минулого тижня стало відомо про затримання охоронця народного депутата України Борислава Розенблата (фракція “Блок Петра Порошенко”) при отриманні хабара в сумі $200 тис. за вирішення питання з ліцензуванням видобутку бурштину.
  • Перед отриманням хабара за сприяння у видачі ліцензії на видобуток бурштину нардеп Борислав Розенблат зустрічався з новим т.в.о. голови Держгеонадр Олегом Кирилюком.
  • ЗМІ також вказували, що Розенблат і Кирилюк є вихідцями з Житомирської області, яка лідирує за незаконним видобутком бурштину в Україні.