Росію позбавили фінального етапу Кубка світу з ковзанярського спорту

24 Грудня 2016, 13:23

Міжнародний союз ковзанярів (ISU) переніс з Росії етап Кубка світу.

Фінал Кубка світу повинен був пройти в Челябінську 10-12 березня. Причиною такого рішення стали рекомендації Міжнародного олімпійського комітету, засновані на доповіді комісії WADA під керівництвом Річарда Макларена про застосування допінгу в Росії.

Фінал Кубка світу повинен був пройти в Челябінську 10-12 березня.

Інформацію підтвердив Союз ковзанярів Росії.

“Ми отримали відповідне повідомлення від ISU про рішення перенести етап Кубка світу з Челябінська у зв’язку з рішенням, заснованим на рекомендаціях МОК”, – сказав президент Союзу ковзанярів Росії Олексій Кравцов.

Нагадаємо, 15 грудня президент IBU Андерс Бессеберг повідомив, що організація отримала список з 31-го російського спортсмена, які підозрюються в застосуванні допінгу в період з 2011 по 2015 роки.

Раніше Міжнародна федерація бобслею і скелетона (IBSF) прийняла рішення перенести чемпіонат світу 2017 року з Росії.

Раніше повідомлялося, що біатлоністи Норвегії, Великобританії, Чехії та інших країн заявили про бойкот російського етапу Кубка світу, який мав відбутися в середині березня в Тюмені. Це пов’язано з новою хвилею допінгового скандалу, яка вчинилася після оприлюднення другої частини доповіді Річарда Макларена, а також із нахабними заявами російських біатлоністів.

Росію позбавили фінального етапу Кубка світу з ковзанярського спорту