Росіянин відмовився платити аліменти через церковну заборону V століття

3 Березня 2017, 11:17

За словами чоловіка, він не може давати гроші людині, яка не належить до лона церкви.

Житель Санкт-Петербурга відмовився платити аліменти своїй нехрещеній дочці, посилаючись на церковну заборону від п’ятого століття.

Чоловік назвав аліменти “фінансовою допомогою єретикам” і зазначив, що як християнин він не може давати гроші людині, яка не належить до лона церкви. На додачу петербуржець попросив Путіна захистити його від “колекторів в погонах”.

Чоловік приєднався до релігійної організації “Російська катакомбна церква істинних православних християн” і став священнослужителем замість того, щоб виховувати доньку, народжену у 2004 році. Коли мати дівчинки подала на аліменти, батько дитини заявив, що не буде їх виплачувати. За це йому слід було відбути 40 годин на виправних роботах, але він на них не прийшов.

За 12 років накопичилося понад 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Росіянин вирішив звернутися до Путіна.

“У віровченні Православної церкви немає такого поняття, як аліменти. Згідно з правилами 31 і 92 Карфагенського собору, я категорично не повинен надавати фінансову допомогу єретикам”, – написав він президентові РФ.

В тексті чоловік уточнив, що заявлені Карфагенським собором в п’ятому столітті правила ввійшли в усі канонічні збірники православної церкви і діють донині. Одне з них свідчить, що “всім членам кліру заборонено давати що-небудь зі свого майна неправославних християн, хоча вони та їхні родичі”.

Джерело:

РБК Україна