Росія передумала будувати 11 готелів до Чемпіонату світу з футболу

Росія передумала будувати 11 готелів до Чемпіонату світу з футболу Поштівка
13 Липня 2016, 14:11

У Росії введення 11 готелів до запланованого Чемпіонату світу з футболу в 2018 році відміняється.

Мінспорту РФ спільно з Ростуризмом підготували оновлений проект програми підготовки до проведення в країні Чемпіонату світу з футболу, документ опублікований на порталі проектів нормативно-правових актів, пише «Главком».

З програми виключається будівництво 11 готельних комплексів, призначених для розміщення учасників змагань, представників та гостей FIFA, спонсорів та ЗМІ: шести в Нижньому Новгороді, чотирьох у Волгограді і одного в Самарі. Їх введення має бути профінансовано з позабюджетних джерел.

«Щодо 11 заходів програми прийнято узгоджене рішення із зацікавленими органами виконавчої влади суб’єктів РФ, АНО «Оргкомітет «Росія-2018» і міністерством спорту РФ щодо оптимізації кількості номерного фонду, з урахуванням виконання вимог ФІФА», — йдеться у повідомленні  Ростуризму. Зокрема, «пункт 111 Програми (будівництво п’ятизіркового готельного комплексу Spa Hotel Radisson у Волгограді) було запропоновано виключити

Адміністрацією Волгоградської області, в зв’язку з відсутністю фінансування у інвестора». Натомість «під розміщення клієнтських груп буде задіяний діючий готель «Волгоград», «категорія п’ять зірок (157 номерів)». Крім того, щодо чотирьох об’єктів проведено заміну на рівнозначні готелі, а щодо 13 — змінено адрес.

Всього під розміщення учасників світової футбольної першості в початковому варіанті програми передбачалося зведення 62 готельних комплексів.

Росія передумала будувати 11 готелів до Чемпіонату світу з футболу