Росія готується зіпсувати 25-ту річницю Незалежності України

Росія готується зіпсувати 25-ту річницю Незалежності України Поштівка
10 Серпня 2016, 16:17

Росія має намір зіпсувати та зірвати святкування 25-ї річниці Незалежності України. Про це у Facebook написав Євген Марчук, представник України у робочій підгрупі з питань безпеки Тристоронньої контактної групи в Мінську.

«Росія відкрито постачає і в Крим, і на окуповані території Донбасу багато важкої військової техніки, здебільшого наступального характеру. Майже на всіх телеканалах журналісти справедливо «допитують» запрошених співбесідників – що це все означає, чого можна чекати від Росії, які сценарії…», – йдеться у його записі.

«На мій погляд, Росія просто готується відзначити 25-ту річницю Незалежності України. Можливо, навіть так, як це вона зробила 2014-го. Тільки з деякими поправками на нинішні реалії. Не може змиритися Росія з тим, щоб 25-річниця української Незалежності пройшла нормально, щоб до Києва на святкування приїхали лідери провідних країн світу», – написав Марчук.

На його думку, у Кремля вже розроблений і задіяний план, як зірвати святкування 25-ї річниці Незалежності України.

«Символізм 25-ї річниці Незалежності України для Росії це своєрідна небезпека, небезпечний приклад для неї самої і для її нинішніх сателітів», – вважає Є.Марчук.