Російську легкоатлетку звинуватили в зраді

Російську легкоатлетку звинуватили в зраді Поштівка
12 Липня 2016, 10:11

Російську легкоатлетку Дарію Клішину, яка єдина представлятиме свою країну (щоправда, під нейтральним прапором) на майбутніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро, звинуватили у зраді батьківщини.

Спортсменка, яка останні три роки живе та тренується в США, виявилася єдиною представницею Росії, яка отримала допуск від IAAF (Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій) до участі в головних змаганнях чотириріччя. Але замість того, аби порадуватися за себе, Клішина має виправдовуватися перед своїми співвітчизниками.

“Так склалося, що IAAF висунула певні критерії, й на даній стадії під них підійшла лише я. Але я до останнього вірю, що поїду до Ріо не сама, й усі наші спортсмени, або хоча б більша їхня частина, врешті решт виступлять на Іграх, тому що ми хочемо виступити там як команда”, – заявила легкоатлетка.

Відзначимо, що окрім Клішиної, заявку на участь в Олімпіаді подавали ще 67 спортсменів, але всі отримали відмову. Тепер оскаржити рішення Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій вони спробують у Спортивному арбітражному суді в Лозанні.

bublbe.com

Російську легкоатлетку звинуватили в зраді