Російські сайти не потрапили до десятки найбільш популярних в Україні ресурсів

вконтакте
3 Жовтня 2017, 18:17

У квітні російські сайти ВКонтакте, Yandex і Mail.ru входили до першої п’ятірки найбільш популярних. У травні вони потрапили під санкції.

У вересні найбільш популярними сайтами серед українців були Google.com (93,67% охоплення), YouTube.com (80,92%) і Facebook.com (62,07%), свідчать дані Kantar TNS CMeter.

Як зазначається, російський ресурс Vk.com (32,36%) залишив першу десятку популярних сайтів серед українців у вересні.

Стабілізувалися охоплення у Facebook.com, за ним міцно закріпилася третя позиція рейтингу. З заборонених сайтів, значне зростання в цьому місяці показує Yandex.ua.

Також, збільшення охоплення спостерігається у Wikipedia.org, яка завдяки цьому перемістилася з 6 позиції і в вересні закриває перший ТОП-5.

Повний вересневий ТОП-25 популярних сайтів виглядає наступним чином:

Дані Kantar TNS CMeter, інтернет-користувачі у віці 14-70 років, n = 5000. Дослідження CMeter об’єднує дані трьох джерел.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко своїм указом від 15 травня ввів в дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”. Зокрема, провайдерам заборонили надавати доступ до російських соціальних мереж “ВКонтакте”, “Однокласники” і всіх сервісів Yandex і Mail.Ru.

7 вересня президент Петро Порошенко повідомив про те, що має намір і скорочувати присутність російських соціальних мереж та інтернет-ресурсів в Україні. “Російські мережі були і залишаються інструментами спецоперацій російських спецслужб в неоголошеній війні проти України. Тому будемо і далі за ними пильно стежити і скорочувати їх присутність”, – сказав президент, виступаючи з посланням до Верховної Ради.

Російські сайти не потрапили до десятки найбільш популярних в Україні ресурсів