Робота в інтернеті вдома підвищує продуктивність праці

Робота в інтернеті вдома підвищує продуктивність праці Поштівка
7 Листопада 2016, 10:41

Група дослідників з Австралії довела: робота в інтернеті вдома сприяє підвищенню продуктивності. В якості підтвердження своїх слів вчені наводять результати дослідження за участю працівників call-центрів Китаю.

При влаштуванні на подібні вакантні місця у людини зазвичай є вибір: працювати в режимі фріланса (вдома) або приймати дзвінки в офісі. Згідно з отриманими даними, працівники на дому обробляють дзвінки на 15% активніше і рідше покидають своє робоче місце. Ще фріланс сприяє збереженню фізичних сил, адже не потрібно щодня витрачати час, щоб дістатися до офісу.

Особливо радіють можливості працювати вдома жінки. В обідню перерву можна зайнятися домашніми справами або поспілкуватися з дитиною. Чоловікам більше подобається працювати в офісному просторі.

Слід зазначити, що можливість віддаленої роботи зараз розглядають багато компаній. У деяких країнах ця тенденція досить поширена. В Австралії, наприклад, працювати вдома може кожен третій житель країни. Таких вакансій на ринку праці достатньо.