Рева обіцяє “пенсійний” законопроект у Раді протягом місяця

дієтолог
9 Березня 2017, 09:58

Міністр соціальної політики Андрій Рева анонсував внесення до Верховної Ради законопроекту про пенсійну реформу в найближчі місяць-півтора.

Про це він повідомив у одній з телепередач.

“Ми плануємо внести найближчим часом законопроект про пенсійну реформу, складовою частиною якої є обов’язкове осучаснення пенсій, приведення пенсійного забезпечення до законного рівня, тобто не буде людей, які отримають менше мінімального розміру, тобто менше прожиткового мінімуму. Тобто ми плануємо протягом місяця-півтора внести остаточний законопроект у Верховну Раду”, – зазначив міністр.

Також він зазначив, що зацікавлений у якнайшвидшому оприлюднення тексту меморандуму з МВФ.

“Мені б хотілося, щоб текст меморандуму був швидше оприлюднений, щоб ми порівняли стартову позицію, з якої ми починали і те, чим ми закінчили. Нам вдалося переконати фонд у тому, що наше бачення того, якою має бути пенсійна реформа, відповідає національним інтересам України і є більш ефективним, ніж те, що пропонувалося фондом”, – заявив міністр.

Раніше повідомлялося, що урядовий варіант пенсійної реформи буде представлений на широке громадське обговорення.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд на рівні експертів досяг домовленості з Україною щодо третього перегляду програми в рамках механізму розширеного фінансування.

Джерело:

112