- Поштівка - http://poshtivka.org -

Путін вже готовий розпочати Третю світову

Путін може розпочати Третю світову війну в будь-який момент. А впродовж декількох годин він може прийняти рішення про вторгнення до Польщі. Від цього застеріг британський генерал сер Річард Шіррефф, котрий був заступником головнокомандувача збройних сил у Європі (SHAPE). В опублікованому звіті військовий наголошує, що російський президент в цілому вже має достатні сили, щоб розпочати захоплення Східної Європи, повідомляє Укрінформ з посиланням на Польське Радіо.

Опублікована доповідь має назву «Озброєння задля відлякування. Як Польща і НАТО повинні протистояти відроджуваній Росії». Документ чітко наголошує: Польща і НАТО повинні протидіяти Росії. У документі генерал Шіррефф стверджує, що «існує велика потреба зміцнення обороноздатності Польщі задля зменшення бажання неочікуваного нападу з боку Росії».

«Саміт НАТО у Варшаві був переломним моментом для Альянсу. 28 держава мали особливу нагоду показати роль НАТО та його здатність до оборони Європи і трансатлантичного простору. Польща повинна відігравати у цьому особливо важливу роль», – йдеться у вступі до документу.

Звіт аналізує загрози, що створює Росія з огляду на стратегію НАТО з особливою увагою до північно-східного регіону: Польщі та країн Балтії.

У документі містяться рекомендації щодо того, як слід реформувати польську оборону у зв’язку з новою загрозою війни у східному регіоні НАТО, що є найбільшою з часу завершення холодної війни.

Генерал Шіррефф вважає, що для виправдання війни із Заходом Путін може легко використати звичну їй пропаганду.

Росія вже розпочала низку великих військових маневрів, а масова мобілізація проходить вздовж кордону зі Східною Європою.

«Існує велика підозра, що це може стати прикриттям для справжніх переміщень війська, що дозволило б російській армії розпочати війну так швидко, що НАТО не зможе її зупинити», – йдеться у звіті.

Шіррефф зазначає, що єдиним способом стримати Путіна від започаткування великого конфлікту зі Східною Європою є значне збільшення чисельності військ у Польщі. А це означає також масштабне розташування військ з США та Великої Британії.