Балчун відповів Омеляну: Публічна полеміка в стилі «сам дурень» для мене абсолютно неприйнятна

Войцех БалчунВойцех Балчун (ліворуч) та Володимир Омелян
20 Січня 2017, 18:38

Глава правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун на своїй сторінці в Facebook дав відповідь міністру інфраструктури Володимиру Омеляну, який заявив, що був проти призначення польського топ-менеджера на посаду глави УЗ.

«Facebook пам’ятає все», — написав Балчун і навів пост Володимира Омеляна від 16 травня 2016 року, в якому міністр вітає призначення поляка.

«Публічна полеміка у стилі «сам дурень» для мене абсолютно неприйнятна. Я приїхав в Україну працювати задля реформи однієї з найпотужніших залізниць світу, а не для дискусій у принизливому тоні. З саботажем, блокуванням, зволіканням мені довелося зіткнутися на найвищому міністерському рівні. Сьогодні речі названо своїми іменами. Все, що до цього дня вдалося зробити у компанії ( а позитивних змін не бачить тільки сліпий), стало можливим лише завдяки особистій підтримці прем’єра Гройсмана. Справи і результат говорять самі за себе. Залишимо інфантильні реакції без коментарів.», — пише глава УЗ.

Сьогодні Володимир Омелян перервав мовчання і прокоментував ситуацію з перепідпорядкуванням Укрзалізниці безпосередньо Кабінету міністрів. Він заявив, що на номінаційному комітеті голосував проти кандидатури Балчуна, бо не вірив у те, що музикант зможе повноцінно зануритися у виснажливу роботу, а також назвав польського топ-менеджера «примхливим шоуменом, а не акулою з РКР Cargo».

Як відомо, 18 вересня на закритому засіданні Кабінетом міністрів був затверджений новий статут ПАТ «Укрзалізниця», згідно з яким, Міністерство інфраструктури втрачає право бути органом управління УЗ.