Психологи дізналися, чому чоловіки неадекватно оцінюють поведінку жінок

Психологи дізналися, чому чоловіки неадекватно оцінюють поведінку жінок Поштівка
23 Червня 2016, 10:49

Прийнято вважати, що чоловіки хочуть сексу більше, ніж жінки. Але останнє дослідження спростовує цей міф. Як передає The Sydney Morning Herald, відштовхуючись від трьох досліджень пар, які вже давно були разом, вчені з’ясували: чоловіки часто недооцінюють силу сексуального бажання партнерки. Але цієї проблеми не виникає при першій зустрічі.

Раніше було встановлено, що чоловікам здається, ніби жінка більше зацікавлена ​​в сексі, спираючись на поведінку жінки під час першої зустрічі. Це еволюційна психологія в дії – чоловіки просто не можуть упустити можливу партнерку для спарювання. Тому вони завжди дуже оптимістично дивляться на свої шанси при новому знайомстві.

Але з часом все змінюється. За словами співробітників Університету Торонто, можливо, чоловіки бояться відмови. Насправді, якщо чоловік особливо сильно боїться відмови, він буде недооцінювати рівень жіночого бажання. З іншого боку, така переконаність дає чоловікові право на більш активні дії. Парадокс: коли чоловіки недооцінювали бажання партнерки, жінки говорили про більшу задоволеність і захопленість у відносинах. Мабуть, в такій ситуації чоловік починає прикладати більше зусиль, і жінка відчуває себе особливою.

З жінками ця схема не працює. Жінки в принципі адекватно оцінюють рівень бажання в чоловіка. Деякі експерти кажуть, що вся справа в жіночій і чоловічій природі. Чоловіки більш грубі за своєю суттю, і це не дозволяє їм чутливо реагувати на сексуальні посили з боку партнерки. Або ж в парі просто проблема спілкування. Іноді чоловіки просто переконані в тому, що жінки менше зацікавлені в сексі. Притому, чоловікам простіше відкрито попросити інтимної близькості і обговорювати цю тему.