Приватизацію “Артемсолі” лобіює проросійське лобі – експерт

31 Липня 2017, 09:46

Можна припустити, що на приватизації прибуткового ДП “Артемсіль” наполягає проросійське лобі. Також, не виключено, що це ініціатива оточення Президента, що хоче прибрати найбільш ліквідне підприємство до своїх рук. Таку думку у коментарі УНН висловив нардеп минулого скликання від “Батьківщини”, експерт з питань соціальної політики Андрій Павловський.

“Взагалі, я розділяю ту думку, що проводити велику і тотальну приватизацію під час війни на Сході та під час економічної кризи в країні – це не лише не розумно, це економічне вбивство перспективи України.  Немає жодного прикладу в історії, коли б під час війни проводили масову приватизацію. Навпаки, це треба робити під час стабілізації, а ще краще – під час зростання економіки. Бо під час кризи або війни ви ніколи не отримаєте правильну ціну, будуть продавати за копійки стратегічні державні об’єкти, які коштують мільярди. І таких прикладів є багато”, – сказав він.

За словами А.Павловського, у разі приватизації ДП “Артемсіль” росіянами, то у підприємства не буде жодної перспективи.

“Якщо ми говоримо, що Росія – це агресор, то як ми можемо найбільш цікаві ліквідні підприємства віддавати до рук цього агресора? І яка буде його перспектива? Якщо у них є подібні підприємства, то у нас є багато прикладів коли конкуренти приватизують успішні підприємства, щоб потім їх зупинити, ліквідувати і обладнання вирізати на металолом. І це може чекати нас”, – додав він.

Як повідомлялося, “Артемсіль” можуть придбати “Руссоль” або “Morton International”.

При цьому, колектив соляного підприємства впевнений, що уразі приватизації їх ДП буде ліквідоване.

Приватизацію “Артемсолі” лобіює проросійське лобі – експерт