До приходу в Кремль Путін займався наркобізнесом

Путін звинуватив Україну в терорі Поштівка
21 Жовтня 2018, 13:23

Відомий український генерал Василь Богдан зробив резонансну заяву щодо темного минулого кремлівського ватажка.

Генерал заявив, що Путін міг би так ніколи і не стати президентом Росії, якби свого часу його попередник Борис Єльцин дізнався про те, що той причетний до наркобізнесу.

За словами Богдана, спецслужбам України було відомо про наркобізнес Путіна в той час, коли в Кремлі ще сидів Борис Єльцин. При цьому український генерал відмовився називати конкретні прізвища і спецслужби.

Василь Богдан

Василь Богдан стверджує, що коли Путін працював в Петербурзі з Собчаком, то вже тоді він був задіяний в наркотрафіку, отримуючи від нього великий прибуток. За словами українського генерала спецслужби України доповіли про це тодішньому президенту Кучмі про зв’язки Путіна і наркоторгівлі, щоб він надав цю інформацію Борису Єльцину, але вище керівництво України цього не зробило.

Генерал додав, що якби тоді Київ скористався цим шансом, то нинішній ватажок Кремля ніколи б не отримав бажаної влади. В результаті Росія, в кінцевому підсумку, віроломно напала на Україну.

На думку Богдана, в разі своєчасного поширення інформації про наркобізнес Путіна Єльцин навряд чи зробив би його своїм наступником.