Прокуратура перевірить кліп “Ленинграда” на пропаганду алкоголізму

Прокуратура перевірить кліп "Ленинграда" на пропаганду алкоголізму ПоштівкаКадр із кліпу "Ленинграда"
23 Травня 2016, 13:10

Прокуратура Санкт-Петербурга перевірить відеокліп гурту “Ленинград” на пісню “В Питере – пить” на пропаганду алкоголізму за запитом депутата законодавчих зборів міста Євгена Марченка, повідомляють російські ЗМІ з посиланням на депутата.

За словами депутата, він отримав відповідь на свій запит за підписом заступника прокурора міста Олександра Чубикіна, в якому повідомляється про початок перевірки.

Марченко на початку травня розкритикував кліп “В Питере – пить”. За його словами, відео “ганьбить” Санкт-Петербург. “Я його подивився, там суцільні матюки і пияцтво на екрані”, – нарікав депутат.

Рух “Рок-Петроград” закликав не просувати кліп в інтернеті, тому що він пропагує “нездоровий і некультурний спосіб життя”.

Повідомлялося, що голова комітету з розвитку туризму Санкт-Петербурга Віктор Кононов подякував “Ленинграду” за новий кліп. Він зазначив, що ролик сприяє збільшенню туристичної привабливості міста.

Кліп «У Питере – пить» вийшов 30 квітня. Ролик вже зібрав понад 9 мільйонів переглядів на YouTube. Відео розповідає про п’ятьох звичайних петербуржців різних професій, які, доведені на роботі до відчаю, напиваються і гуляють містом до ранку.