Професіональна футбольна ліга України представила новий стиль

10 Лютого 2017, 16:48

В п’ятницю, 10 лютого Професіональна футбольна ліга (ПФЛ) презентувала новий логотип, який покликаний покращити «впізнаваність» бренду та сприяти популяризації ліги.

Дотепер ПФЛ не мала власного логотипу, використовуючи зображення герба, який відповідав стилю того часу, у який його було розроблено, говориться в офіційному повідомленні ліги.

На думку керівництва ПФЛ, існувала значна необхідність у редизайні, оскільки логотип не відповідав вимогам сучасних медіа, був занадто складним і перевантаженим деталями, не запам`ятовувався вболівальникам.

«Ми мріяли розробити не логотип, а систему ідентифікації за прикладом провідної європейської організації УЄФА – логотип ліги як організації та логотип змагань під егідою ПФЛ», – говорять в Лізі.

В підсумку було розроблено дві форми логотипа в одній системі. Перший варіант стосується організаційної структури ПФЛ, другий є більш агресивно-емоційним та призначений для використання у Чемпіонатах першої та другої ліг.

В основу знаку для Ліги лягла форма панелей футбольного м’яча. В мячі 12 панельних п’ятикутників, що об’єднують між собою всі шестикутники, так само як ПФЛ об’єднує всі команди першої та другої ліг.

«Взявши за основу знаку форму панелей футбольного м’яча та розділивши їх на симетричні частини у визначених місцях, ми отримали голову лева. Даний знак використовується як прояв двох ліг чемпіонату, він володіє більш агресивною та емоційною символікою — це прояв енергії, пристрасті, сили, хоробрості. Ми зберегли основні елементи попереднього лого: футбольний м’яч та лева, який є символом західноукраїнських земель, де зафіксовано перший на території сучасної України футбольний матч, а також символом енергії, сили, хоробрості, мужності та благородства», – йдеться у поясненні ПФЛ до другого варіанту лого.

Крім того було розроблено дизайн трофею ПФЛ та медалей: вони є одним із елементів цілісної системи ідентифікації ліги. Форму трофею «зашифровано» в логотипі змагань.

Джерело:

UA-Футбол

Професіональна футбольна ліга України представила новий стиль