Про що свідчить пристрасть до алкоголю, паління та нездорової їжі

16 Травня 2016, 14:58

Підлітки, які курять, вживають алкоголь та вживають їдять нездорову їжу, значно частіше вважають себе нещасними, ніж їх однолітки, які ведуть більш здоровий спосіб життя, показало дослідження.

Дослідники з Інституту соціально-економічних досліджень Університету Ессекса опитали 5000 підлітків від 10 років і старше та виявили взаємозв’язок між рівнем щастя і способом життя молодих людей.

Результати показали, що шкідливі звички, такі як куріння і вживання алкоголю, а також споживання нездорової їжі, такої як чіпси і солодкі газовані напої, сигналізують про те, що у цих молодих людей не все в порядку в житті – вони частіше за інших вважають себе «нещасливими».

У той же час молоді люди, які вживають багато фруктів і овочів, частіше виявляються серед тих, хто називає себе щасливою людиною.

Кара Букер, співавтор дослідження, говорить, що діти можуть вдаватися до пагубних звичок, щоб впоратися з нещастям. Вони просто не знають, як ще можна впоратися з душевним дискомфортом.

Вона також сказала: «Іншим поясненням може бути те, що молоді люди, які курять і п’ють, частіше за інших об’єднуються в групи, де «заражають» один одного негативним світоглядом. Таким чином це стає замкнутим колом».

Про що свідчить пристрасть до алкоголю, паління та нездорової їжі