Президент США володіє тисячами дивних доменних імен

Колаж Getty/Gizmodo
21 Лютого 2017, 18:01

Президент США володіє безліччю доменів в інтернеті, зокрема DonaldTrumpSucks.com і NoMoreTrump.com.

Протягом багатьох років, компанія Trump Organization інвестувала в тисячі доменних імен для потенційних комерційних підприємств, майбутніх кампаній, а часто і для того, щоб перешкодити ненависникам, пише Gizmodo.

Так у портфелі доменів президента виявилися такі домени, як DonaldTrumpSucks.com, IHateTrumpVodka.com, TrumpRussia.com і TrumpFraud.org. Всього американський президент володіє 3643 доменними іменами, але далеко не всі з них пов’язані з хейтерами.

Приміром, якийсь час Трамп був пов’язаний з компанією Trump Network, яка працювала за принципами мережевого маркетингу. А тому в доменному портфоліо президента можна знайти такі адреси, як TrumpNetworkPyramidScheme.com і TrumpNetworkPonziScheme.com.

Серед інших доменних імен, що належать Трампу, можна виділити як адреси ненависників, наприклад NoMoreTrump.com, TrumpOrganizationSucks.com, ImBeingSuedByTheDonald.com, так і досить нейтральні, зокрема TrumpBlog.com і TrumpArmy.com.

Цікаво, що доменне ім’я ImpeachTrump.com представники президента США купити не встигли. Зараз на цьому сайті розміщуються новини, в яких автори сайту бачать привід для імпічменту президенту США.

Джерело:

НВ, Gizmodo

Президент США володіє тисячами дивних доменних імен