Президент ПАРЄ офіційно просить повернути Росію до асамблеї

Президент ПАРЄ офіційно просить повернути Росію до асамблеї ПоштівкаПрезидент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт
10 Жовтня 2016, 14:29

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт наполягає на тому, що асамблея має зробити необхідне для повернення до пленарної зали представників Росії, які залишили ПАРЄ через санкції. Про це він заявив, відкриваючи осінню сесію ПАРЄ, повідомляє «Європейська правда».

«Ситуація, коли Росія відсутня на асамблеї, не на користь нікому – ні Росії, ні асамблеї, ні комусь з інших 46 країн», – вважає він.

Він також поскаржився на опір окремих сил, які не вважають можливим зняття обмежень з представників РФ.

«Ви знаєте, що я вчинив кроки для відновлення стосунків з РФ. Я робив це відкрито, повідомляючи про це керівників груп. Я часто бачив, що деякі групи заважають діалогу, але ми маємо йти вперед. Виключення будь-кого з наших обговорень не допомагає на шляху до прогресу», – зауважив він.

Аграмунт зауважив, що і надалі працюватиме над поверненням Росії, та закликав інших політиків підтримати його: «Ми домовилися, що керівники політичних груп обговорять цю ситуацію. Я хотів би, щоби ми всі обговорили це питання».

Попри це, Аграмунт наголосив, що і надалі треба говорити про порушення з боку РФ. «Діалог не повинен підривати наші принципи», – заявив він.

Президент ПАРЄ офіційно просить повернути Росію до асамблеї