Презентовано нову форми збірної України з футболу

17 Березня 2017, 18:02

Сьогодні, 17-го березня, на НСК “Олімпійський” відбулась презентація нового технічного партнера національної збірної України – Joma.

Андрій Шевченко прибув на НСК “Олімпійський” дещо завчасно. Заходячи на територію стадіону, він встиг поспілкуватися з охочими. Андрій Миколайович на запитання: “Чи подобається вам нова форма?” відповів наступне: “Так, подобається, але для мене зараз головне, щоб ми гарно зіграли з Хорватією”.

Коли останні приготування закінчились, розпочалась прес-конференція. Першим слово взяв президент ФФУ Андрій Васильович Павелко. Він розповів, що Joma буде виготовляти форму для збірних усіх вікових категорій, а також те, що щороку новий технічний партнер буде надавати 18 000 м’ячів.

Другим слово взяв генеральний директор Joma Хосе Мануель Лопес. Він розповів про компанію та поділився своїми враженнями від майбутнього партнерства.

Віце-президент ФФУ Олег Шкреба, відповідаючи на запитання журналістів, відзначив: форма в роздрібному продажу з’явиться десь у травні місяці і буде коштувати дешевше, ніж раніше.

Останнім перед самою презентацією форми виступав Андрій Миколайович Шевченко:

Доброго дня. Прошу вибачення за голос, трохи прихворів. Дуже добре, що Федерація футболу України підписала контракт з такою серйозною компанією. Хосе Мануєль Лопес, я запрошую вас до нашої футбольної сім’ї. Зовсім скоро нам доведеться пройти нелегкий іспит, де ми і перевіримо нову форму на міцність.

Після цих слів був презентований відеоролик з презентацією форми і продемонстрована сама форма національної команди.

Журналісти мали змогу між собою обговорити новий дизайн екіпірування, поки Андрій Шевченко з іншими спікерами пішов фотографуватися з дітьми, одягненими в нову форму від Joma.

Після 10-15 хвилин відсутності Андрій Миколайович повернувся до журналістів і відповів на запитання, що стосувалися матчу проти хорватів, який відбудеться 24-го березня в Загребі.

Офіційний Instagram ФФУ також опублікував фото нової форми збірної України.

Відтепер саме такою буде роздягальня збірної! #МиЗбірна

A post shared by ФФУ/FFU (@ffukraine) on

Джерело:

Футбол 24