Презентовано кишеньковий дрон для селфі

Презентовано кишеньковий дрон для селфі Поштівка
21 Листопада 2016, 17:31

На майданчику Kickstarter організовано збір коштів на невеликий безпілотний апарат AirSelfie, завданням якого є зйомка автопортретів і колективних фотографій з повітря.

AirSelfie являє собою міні-квадрокоптер, що без проблем поміщається в кишені. Він оснащений набором сенсорів, слотом для microSD-карти, адаптером бездротового зв’язку Wi-Fi і акумуляторною батареєю.

Дрон несе на борту 5-мегапіксельну камеру. Керувати безпілотником можна через мобільний додаток для смартфонів на базі операційних систем Android і iOS.

Схема отримання селфі за допомогою БПЛА виглядає так. Спочатку користувач запускає апарат і через телефон знаходить потрібний ракурс. Після цього виставляється таймер і активується зворотний відлік. Далі можна прибрати смартфон і зайняти позицію для зйомки.

AirSelfie важить всього близько 50 грамів. Час автономної роботи невеликий — три хвилини, але цього має вистачити для отримання декількох відмінних кадрів з повітря.

На випуск новинки потрібно зібрати €45 000. Зараз ціна селфі-дрона становить від €180, поставки планується розпочати навесні наступного року.

Джерело:

Файненс.ЮА, 3dnews

Презентовано кишеньковий дрон для селфі