Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв має проблеми з алкоголем

15 Вересня 2017, 10:14

Російський політтехнолог Станіслав Бєлковський заявив, що прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв має проблеми з алкоголем.

Відповідне твердження було зроблено в інтерв’ю ТСН .

“Медведєв – політичний син Путіна. У цьому сенсі певна довіра між ними зберігається. Адже важко було знайти людину, яка відмовилася б від президентської посади на користь свого політичного батька. А Медведєв такою людиною виявився, тому головною його проблемою залишається тільки алкоголь” , – сказав він.

“Я висловився досить недвозначно. Я думаю, що якщо кращі наркологи світу приведуть Дмитра Анатолійовича до тями, то до кінця року він буде цілком придатний до виборів президента”, – додав Бєлковський, допустивши, що Путін може вибрати Медведєва своїм наступником на майбутніх президентських виборах .

 Експерт також спрогнозував політичне майбутнє Медведєва.

“Є кілька теорій, що буде з Медведєвим, якщо він не стане ні президентом, ні прем’єром. Одна з них, яка здається мені максимально цікавою, говорить: Дмитро Анатолійович може стати губернатором свого рідного міста Санкт-Петербурга. Це для кожного петербуржця почесно, навіть якщо формально це пониження в федеральної табелі рангів”, – вважає політтехнолог.

“При цьому повернуть існуючий раніше порядок формування верхньої палати російського парламенту Ради Федерації. Тобто новими членами Ради Федерації стануть не сенатори, висунуті регіонами, а губернатори і спікери законодавчих зборів регіонів. Тоді Медведєв може виявитися в Раді Федерації і стати його спікером, поєднуючи це з позицією губернатора Санкт-Петербурга, що в принципі досить гідна компенсація за втрату його нинішніх і колишніх позицій”, – резюмував він.