Поштова реклама впливає на 85% читачів

Поштова реклама впливає на 85% читачів Поштівка
1 Вересня 2016, 14:10

Як з’ясувалося в ході червневого дослідження помітності поштової реклами, проведеного компанією Turu-uuringute AS, на 85% читачів рекламних листівок, які розсилаються поштою, реклама вплинула позитивно, мотивувавши відвідати рекламований магазин. За словами 59% респондентів, пільгові пропозиції, безсумнівно, відразу ж впливають на їхнє рішення.

За словами керівника сектору поштових послуг компанії Omniva Марі Аллесе, усупереч поширеній думці, пряма поштова розсилка, як і раніше доведено, є досить успішним рекламним каналом.

«У ході дослідження компанії TNS Emor, проведеного в 2015 році, з’ясувалося, що поштова реклама удостоюється найбільшої уваги з усіх традиційних рекламних каналів. Червневе опитування компанії Turu-uuringute AS знову підтвердило ті ж самі висновки», – розповіла пані Аллесе.

Зокрема, з’ясувалося й те, що 67% людей помічають пільгові пропозиції саме завдяки рекламі, що надсилається в їхню поштову скриньку. Помітність реклами пільгових пропозицій, що передається іншими каналами, істотно нижче.

Якщо не враховувати рекламні листівки, викладені в магазині на спеціальному стенді, що вже передбачає візит клієнта в магазин, наступними за помітністю після поштової реклами йдуть пільгові пропозиції в Інтернеті, де їх помічало всього 11% респондентів.

За словами пані Аллесе, компанія Omniva щорічно доставляє в межах країни більше 200 млн рекламних матеріалів, і ця кількість вказує на незмінну популярність каналу поштової реклами серед підприємств, яка як і раніше є незамінним інструментом маркетологів.

«Безадресна поштова реклама – це ефективний і вигідний спосіб звернутися до дуже великої кількості клієнтів, тоді як адресна поштова реклама є ідеальним способом націлити своє повідомлення на дуже точно обрану аудиторію», – пояснила пані Аллесе популярність прямої поштової розсилки серед підприємств.

Згідно з дослідженням компанії TNS Emor, проведеним у 2015 році, з усіх традиційних рекламних каналів найбільше уваги звертається саме на поштову рекламу. Серед жителів Естонії у віці від 15 до 74 років більш відстежуваними каналами, ніж пряма поштова розсилка, були лише рекомендації друзів і знайомих, а також продавця або експерта. За поштовою рекламою стежить близько 2/3 опитаних.

Компанія Turu-uuringute AS опитала 270 осіб біля трьох магазинів у містах Таллінн і Сілламяе, щоб з’ясувати помітність поштової реклами та її вплив на прийняття рішення відвідати магазин. Дослідження проводилося у вигляді очного опитування протягом 4 днів.

Поштова реклама впливає на 85% читачів