Пошта Сінгапуру повідомляє про потужне зростання електронної комерції

25 Березня 2016, 14:51

Пошта Сінгапуру («SingPost») оголосила результати своєї діяльності за перші дев’ять місяців фінансового року, що закінчився 31 грудня 2015 року.

Тривале розширення в галузі електронної комерції та логістичної діяльності, а також внесок нових дочірніх підприємств підняли доходи Пошти Сінгапуру за перші дев’ять місяців на 24,3% до 834 млн сінг. дол. (594 млн дол. США). Операційний прибуток виріс на 18,5% до 176,8 млн сінг. дол. (125,6 млн дол. США) завдяки сильному зростанню в області логістики та міжнародної пошти, пов’язаної з електронною комерцією, а також завдяки одноразовим прибуткам від продажу активів. Ці вдосконалення відбулися в піковий сезон і були спричинені  збільшенням масштабу діяльності та взаємодії в результаті інтеграції після злиття нових дочірніх підприємств. Чистий прибуток склав 143,5 млн сінг. дол. (101,9 млн дол. США), тобто зріс на 17,6%.

Ці цифри підтверджують перетворення групи на глобальну логістичну компанію електронної комерції, яке було досягнуто при нарощенні базового чистого прибутку на 1,2% до 121,8 млн сінг. дол. (86,5 млн дол. США).

Заступник генерального директора групи з корпоративних послуг і головний фінансовий директор групи «SingPost» пан Мервін Лім (Mervyn Lim), сказав: «Ми реалізуємо потенціал нашого перетворення на глобальний логістичний простір електронної комерції завдяки більшому масштабу діяльності та взаємодії в результаті інтеграції. Наше перетворення відображається в наших фінансових результатах, які показують, як «SingPost» рухається за новою траєкторією зростання.

Інвестиції, які ми робили в останні кілька років, вплинули на зростання як валової виручки, так і чистого прибутку: доходи групи зросли на 24%, а чистий прибуток – на 18%. Завдяки інтеграції цих придбань в існуючі операції, ми можемо очікувати подальшої взаємодії та розширення нашого бізнесу електронної комерції, оскільки ми забезпечуємо роздрібні бренди легким доступом до ринків електронної комерції в США, Європі, Китаї та інших країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону».

Доходи, пов’язані з електронною комерцією, зросли на 53% і склали 33,4% від доходів групи, у порівнянні з 27,1% попереднього року. Розширення Пошти Сінгапуру за межі традиційного вітчизняного поштового бізнесу й перетворення її на глобальний логістичний простір електронної комерції, який швидко розвивається, проявляється в географічному складі потоків її доходу. За межами країни доходи зросли до 41,9% від доходів групи за перші дев’ять місяців, у порівнянні з 31% в аналогічному періоді минулого року.

Генеральний директор підрозділу електронної комерції Пошти Сінгапуру («SP eCommerce») Марсело Весселер (Marcelo Wesseler), додав: «Наше перетворення на оператора глобальної наскрізної логістики електронної комерції набуває чіткої форми. Минулого місяця ми запустили «SP eCommerce», глобальну багатоканальну платформу торгівлі та оформлення, яка об’єднує провідних операторів електронної комерції США, таких як компанія «TradeGlobal Holdings», яку ми нещодавно придбали, і «Jagged Peak». Пошта Сінгапуру зараз обробляє товарів на 3 млрд дол. США щороку. Ми робимо це через більш ніж 50 розподільних центрів у понад 18 країнах, які включають основні ринки електронної комерції в США, Європі, Китаї та інших країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону».

Пошта Сінгапуру повідомляє про потужне зростання електронної комерції