Пошта Німеччини пропонує сервіс для цифрової ідентифікації при оренді автомобілів

Пошта Німеччини пропонує сервіс для цифрової ідентифікації при оренді автомобілів Поштівка
22 Серпня 2016, 13:37

Пошта Німеччини разом зі службою DriveNow пропонує рішення для цифрової ідентифікації, яке дозволить водіям Німеччини здійснювати в режимі онлайн весь процес реєстрації у службі короткострокової оренди автомобілів DriveNow.

Впровадження цього нового експериментального сервісу, який використовує технологію ідентифікації за допомогою фото (POSTIDENT by Photo), означає, що водіям не доведеться шукати станції реєстрації DriveNow.

У своїй заяві Пошта Німеччини пояснила, як працює сервіс: «Після реєстрації на сайті DriveNow потенційний клієнт перенаправляється на портал Пошти Німеччини, де вони можуть зробити копії свого водійського посвідчення й посвідчення особи та записати коротке відео. Увесь процес від початку до кінця займає лише кілька хвилин. Співробітники Пошти Німеччини перевіряють і засвідчують документи, які потім видаляються із сервера. А через кілька днів новий член DriveNow отримує поштою картку клієнта».

На експериментальному етапі клієнти можуть отримати доступ до POSTIDENT by Photo на сайті DriveNow у браузері Firefox або Google Chrome. Триває оптимізація процесу для інших браузерів та для мобільних пристроїв.

На даний момент POSTIDENT приймає всі водійські посвідчення, видані у Німеччині. Проте, служба DriveNow і Пошта Німеччини планують розширити сервіс, щоб можна було використовувати також водійські права інших країн-членів ЄС, а в кінцевому результаті й інших країн Європи.

Хоча ця історія не стосується безпосередньо пошти або посилок, вона є гарним прикладом того, як рішення, створене для основної діяльності (у цьому випадку – цифрову ідентифікацію), пошта може застосувати у нових бізнес-напрямках.

Пошта Німеччини пропонує сервіс для цифрової ідентифікації при оренді автомобілів