Пошта Бельгії запустила новий електронний додаток

Пошта Бельгії запустила новий електронний додаток Поштівка image 1
25 Липня 2016, 14:21

Пошта Бельгії на базі платформи для організації колективної взаємодії запустила новий електронний додаток «bringr», який дозволить користувачам наймати водіїв для перевезення товарів.

У своїй інформації поштовий оператор пояснив концепцію послуги: «За допомогою додатка bringr, уперше в Бельгії, Пошта Бельгії доповнює існуючий перелік послуг сервісом, який дозволяє користувачам знайти водія, щоб забрати товар у пункті А й доставити його в пункт Б (наприклад, при транспортуванні б/у мікрохвильової печі, яку ви тільки що придбали через веб-сайт, або забутих ключів, які вам потрібно повернути, чи крісла, яке занадто велике для вашого автомобіля й т.п.)».

Додаток bringr доступний для пристроїв з iOS і Android. Користувачі можуть застосовувати додаток як для запиту доставки, так і для реєстрації в якості водіїв. Як повідомляє Пошта Бельгії, вартість послуги встановлюється «враховуючи різні параметри, такі як вага й відстань; оплата здійснюється в електронному вигляді через додаток».

Концепція цієї послуги буде знайома тим, хто вже користувався послугами, які надають такі компанії, як Roadie у США та Nimber у Великобританії й Норвегії.

На даний момент Пошта Бельгії пропонує цю послугу в якості пілотного проекту в м. Антверпен. Однак, якщо місце вивозу має бути в районі Антверпена, то адреса доставки може знаходитись будь-де в Бельгії. Якщо пілотний проект пройде успішно, Пошта Бельгії планує надавати послугу й в інших містах.

Коен ван Гервен, генеральний директор Пошти Бельгії, зазначив: «Перетворення нашого світу в цифрові форми є загрозливим, але, у той же час, відкриває нові можливості. Ми не повинні боятися цифровізації, а прийняти її й використовувати, щоб зробити Пошту Бельгії сильнішою компанією. Це те, що я розумію під інноваціями й додаток bringr є хорошим прикладом цього».

Пошта Бельгії запустила новий електронний додаток