Порошенко збирається стати новим власником Сбербанку Росії в Україні

Російський "Сбербанк" не збирається йти з ринку України
22 Грудня 2017, 23:13

Разом з колишнім головою СБУ Валерієм Хорошковським Петро Порошенко хоче придбати «Сбербанк Росії» в Україні. Він поклав око на дуже ліквідні застави на суму понад 700 мільйонів доларів. В цю транзакцію включають Липецьку фабрику, що начебто її обміняють на Сбербанк.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від БПП Сергій Лещенко.

«На жаль в Україні на наступних виборах знову буде боротьба двох світів, європейських цінностей, демократії і боротьби з корупцією і цінностей тотального збагачення, знищення людської гідності під проводом псевдопатріотичної риторики, коли на задньому дворі відбувається змова і згода з Медведчуком та Путіним торгувати і будувати корпорації. Ви знаєте, що Порошенко хоче придбати «Сбербанк Росії» в Україні. Разом з Хорошковським, колишнім главою СБУ він збирається стати новим власником російського банку», – розповів народний обранець.

Як зауважив пан Лещенко «Сбербанк Росії» це потужний банк в якого безліч філій і дуже ліквідні застави на суму понад 700 мільйонів доларів.

«Там мережі автозаправок та багато активів на які вони вже поклали око. І для того, щоб російський Сбербанк позбувся цього проблемного активу в Україні поставили вимогу, що президент має стати партнером Хорошковського. Якщо це не буде виконано, то Хорошковський нічого не отримає. В тому числі сюди включають Липецьку фабрику, що начебто її обміняють на Сбербанк. Цей договорняк буде зроблено під шумок тотальної патріотичної риторики», – вважає гість програми.

За словами Сергія Лещенка, в українській владі зараз є тотальна нетерпимість до альтернативної точки зору.

«Є бажання морально, а може й фізично знищувати людей, які виступають проти системи. Системи хрещеним батьком якої став президент Порошенко, який прийшовши до влади мав мандат від людей 55%. Замість того, аби зламати цю систему, проте він поставити систему собі на службу», – відзначив політик.

За спостереженням нардепа, Порошенко зараз є єдиним олігархом, якого статки зростають за всіма рейтингами.

«В країні діють корупційні схеми про які пишуть світові видання від Роттердам+, коли кожен українець віддає свої останні гроші, щоб Порошенко з Ахметовим отримали додатково 10 мільярдів до схем зі скрапленим автомобільним газом, коли виросла ціна, щоб Медведчук з Порошенком теж могли отримати собі дещо під ялинку. Це система побудована на тотальному збагаченні та намаганні нівелювати будь-які критичні погляди шляхом погроз, фізичних та вербальних атак, нападів, дискредитації, відкриття кримінальних справ. Створена фабрика ботів, якій може позаздрити російське Ольгіно. Річ у тім, що на кону мільярди доларів, які ставлять що п’ять років на тоталізатор, які заберуть переможці після виборів президента і парламенту», – заявив пан Лещенко.