Порошенко створює тренд збагачення за рахунок держави, – Доній

DonijОлесь Доній
1 Березня 2018, 23:59

Порошенко не мав права займатися бізнесом не тільки як Президент, а і як народний депутат кількох скликань та міністр в урядах Ющенка і Януковича. Тому не дивно, що за його президенства більшість населення біднішає, а чиновники та наближений до влади бізнес – процвітає.

Про це зауважив політичний та громадський діяч Олесь Доній в ефірі програми телеканалу ZIK.

«Домовленості між Порошенком та Путіним були помітні одразу. Але, принаймні спочатку, не було помітно манії Порошенка до збагачення, як це було раніше.

Нагадаю, із 1998 року Порошенко не мав права займатися бізнесом. І це абсолютна помилка, коли нам так звані «порохоботи» кажуть, мовляв, ви ж розуміли, що обираєте бізнесмена», – зауважив Доній.

Політичний експерт підкреслив, що це є абсолютною маніпуляцією, адже українці обирали не бізнесмена, а народного депутат Верховної Ради України.

«Порошенко не мав права займатися бізнесом не тільки як Президент, а і як народний депутат кількох скликань та міністрів в урядах Ющенка і Януковича. Однак, незважаючи на це, його бізнеси зростали, коли він перебував на високих державних посадах», – констатував гість програми.

На його думку, це створює тренд та приклад для решти чиновників, що можна використовувати свою посаду та державу для власного збагачення.

«Країна з такими чиновниками та конструкцією управління не має перспектив. І тому не дивно, що більшість населення біднішає, а чиновники та наближений до влади бізнес – процвітає», – підсумував Олесь Доній.