Порошенко призначив відповідальних за проведення в Києві фіналу Ліги чемпіонів

Футбол. Ліга чемпіонів. 5 тур Поштівка
30 Листопада 2016, 16:47

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про підготовку та проведення в Україні Ліги чемпіонів 2018 року.

Глава держави постановив cтворити Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні Ліги чемпіонів 2018 року з футболу з метою сприяння забезпеченню належної підготовки та проведенню в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018 (Ліга чемпіонів 2018 року з футболу).

Указом затверджено персональний склад Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні Ліги чемпіонів 2018 року з футболу, до якого увійшли 17 чоловік. У цьому списку присутні президент ФФУ Андрій Павелко та мер Києва Віталій Кличко.

Президент доручив Кабінету Міністрів України розробити за участю Федерації футболу України та затвердити у двомісячний строк план заходів.

“Президент Петро Порошенко підписав Указ № 525/2016 “Про підготовку та проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018”, – йдеться в заяві на офіційній сторінці інтернет-представництва президента України.

Нагадаємо, раніше до України приїжджав глава УЄФА Олександр Чеферін, який заявив, що не сумнівався, щоб віддати фінал Ліги чемпіонів Києву.

Раніше повідомлялося, що Київ офіційно прийняв естафету поведення фіналу Ліги чемпіонів у Києві.

Джерело:

Чемпіон