Порошенко: Поки що бойовики дотримуються режиму «тиші»

Порошенко: Поки що бойовики дотримуються режиму «тиші» Поштівка
1 Вересня 2016, 13:15

Станом на 12:00 четверга, 1 вересня, режим припинення вогню на Донбасі дотримується. Про це заявив президент Петро Порошенко, виступаючи перед студентами університету «Київський політехнічний інститут» імені Ігоря Сікорського у Києві.

«Цей режим дотримується, на фронту не стріляють. За весь цей час був один постріл зі стрілецької зброї, неприцільний. Немає ні артилерійських залпів, ні танкових атак, ні мінометів», – сказав він.

«Дай Боже, щоб були імплементовані безпекові компоненти мінських угод, щоб забезпечувався режим припинення вогню, щоб були відведені артилерія, танки – краще, на територію Російської Федерації, за український кордон», – додав президент.

«Дай Боже, щоб були звільнені українські заручники, які незаконно утримуються в тюрмах Російської Федерації і у в’язницях на окупованій території», – продовжив він.

«Дай Боже, щоб був безперешкодний доступ Спеціальної моніторингової групи ОБСЄ. Щоб були створені всі необхідні безпекові умови для запровадження політичного пакету мінських угод», – сказав Порошенко.

Він зазначив, що ключова умова забезпечення миру на Донбасі – це «409 кілометрів і 300 метрів неконтрольованого кордону з Російською Федерацією, які мають взяти під контроль спочатку представники озброєної поліцейської місії ОБСЄ, потім до них приєднаються українські силовики і прикордонники».

Як відомо, 26 серпня у Мінську було домовлено про припинення вогню по всій лінії розмежування з 00.00 години 1 вересня.

Порошенко: Поки що бойовики дотримуються режиму «тиші»