Польща та Німеччина видали спільний підручник з історії

Польща та Німеччина видали спільний підручник з історії ПоштівкаГлави МЗС Польщі та Німеччини презентували спільний підручник з історії
23 Червня 2016, 11:30

Міністри закордонних справ Польщі та Німеччини презентували у Берліні підручник з історії, підготовлений спільно польськими та німецькими експертами. Про це повідомляє «ZIK».

Глава польських дипломатів Вітольд Ващиковський зазначив, що завдяки спільному підручникові польські та німецькі учні зможуть ознайомитися з історією Європи з тієї самої перспективи.

«Це дозволить молодим людям краще зрозуміти історичну вразливість сусідів, полегшить діалог та навчить більшої толерантності», – наголосив він.

Німецький міністр Франк-Вальтер Штайнмаєр додав, що спільний підручник повинен зробити читачів більш вразливими на польсько-німецьке минуле.

 «Маємо надію, що це дозволить розвинути спільне бачення минулого, та його тіней, які сягають аж до сьогодення, і також дозволить побачити світло у нашій спільній історії», – зазначив глава МЗС ФРН.

Робота над польсько-німецьким підручником продовжувалася 8 років. Поки що видано першу частину підручника, яка охоплює період від давнини до середньовіччя. Зміст і графічне оформлення польського та німецького видань – такі самі.