Південнокорейська армія розслабляється за допомогою балету

Південнокорейська армія розслабляється за допомогою балету Поштівка
14 Липня 2016, 14:24

Бійці збройних сил Південної Кореї, що слугують біля знаменитої демілітаризованій зоні на кордоні з КНДР, раз в тиждень розслабляються за допомогою занять балетом, повідомляє “Reuters”.

Один раз на тиждень солдати міняють армійські боти на балетки і відвідують уроки балету, щоб позбутися від стресу служби поблизу найбільш мілітаризованого кордону в світі.

“Життя в підрозділі на передовій приносить багато труднощів, тому часто я не відчуваю себе в безпеці”, – заявив агентству 23-річний сержант Кім Джу-хек, який вже два роки проходить строкову службу, яка має виконуватися для всіх чоловіків в Південній Кореї.

“Але за допомогою балету, я можу заспокоїтися і знайти рівновагу, так само як і подружитися з іншими солдатами”, – заявив сержант, який має намір і після демобілізації продовжити заняття танцями.

У минулому році програму щотижневих тренувань в мистецтві балету ввели в практику для службовців 25-ї дивізії збройних сил Республіки Корея. Уроки танців солдатам викладає професійна балерина, і зокрема, бійці практикуються у виконанні балету “Лебедине озеро” Чайковського.

Південнокорейська армія розслабляється за допомогою балету