Південна Корея задумалася про повернення ядерної зброї в країну – Reuters

Джеймс Меттіс
19 Вересня 2017, 09:28

Влада Південної Кореї підняла питання про можливість повернення в країну ядерної зброї, пише Reuters.

За даними видання, міністр оборони США Джеймс Меттіс визнав, що обговорював це питання з представниками Сеула, але відмовився розповідати подробиці.

“У нас є відкритий діалог з нашими союзниками по будь-якому питанню, яке вони хочуть підняти”, – сказав глава Пентагону.

Крім того, Меттіс натякнув на наявність військових варіантів по відношенню до Північної Кореї, які змогли б убезпечити Сеул. Разом з тим, про яких іменного варіантах йдеться, глава Пентагону говорити відмовився.

Раніше радник з питань національної безпеки президента США Герберт Макмастер заявив, що в Білому домі розглядають військовий варіант реагування на ракетно-ядерну загрозу з боку Північної Кореї.

Слідом за ним президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон має ефективны інструменти, які можуть змусити Пхеньян припинити провокації.

15 вересня в 6:57 ранку за японським часом (0:57 за Києвом) Північна Корея запустила ракету в напрямку регіону Тохоку. Снаряд пролетів над японським островом Хоккайдо і через дев’ять хвилин впав у Тихий океан на відстані в 2000 км на схід від мису Ерімо. Ракета досягла висоти 770 км і пролетіла 3700 км.

Південна Корея задумалася про повернення ядерної зброї в країну – Reuters