Підлеглі Омеляна за державні кошти взяли напрокат машини з приватним водієм

28 Вересня 2018, 19:23

Усі витрати на такі перевезення, а також пальне, мийку авто та навіть хімчистку салону покривають за рахунок державного бюджету.

Загалом цьогоріч працівники Міністерства інфраструктури витратять на спецавто майже 400 тисяч гривень.

У системі ProZorro оприлюднили договір, який підписали із державним підприємством “Укрсервіс Мінтрансу” про “послуги з транспортного обслуговування апарату Міністерства інфраструктури України”. Йдеться про прокат легкових автомобілів із водієм для потреб працівників Міністерства.

Відповідно до цього документу, за спецавто для підлеглих міністра Омеляна заплатять 195 тисяч гривень. В угоді також прописано, що замовник покриває усі витрати на пальнео, мийку та хімчистку салону. Послуги надаватимуть до 31 грудня 2018 року.

То на яких машинах люблять їздити чиновники? З угоди бачимо, що замовник вимагає авто марки Toyota Avalon 2008 року випуску.

У договорі передбачили і резервні авта: Toyota Camry 2007 року випуску, Toyota Avalon 2008 року випуску, та Audi A6 2006 року випуску.

До речі, угоду про оренду автівок підписали за переговорною процедурою, не шукаючи дешевшого постачальника.

Обгрунтували застосування переговорної процедури так: “потреба здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника з метою уніфікації, стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами”.

Проаналізувавши закупівлі Мінінфраструктури на офіційному сайті держзакупівель, бачимо, що цьогоріч ДП “Укрсервіс Мінтрансу” вже отримав 199 тисяч гривень за перевезення працівників цього Міністерства.

Тож загалом підлеглі Володимира Омеляна цьогоріч проїздять мінімум 394 тисячі гривень із державного бюджету.

Джерело:

Експрес-онлайн