Під час облави у клубі Jugendhub поліція затримала 17 осіб з наркотиками

Затримані розповіли, що наркотики вони купували у клубі. Фото МВС
28 Жовтня 2017, 18:41

На вечірці також виявили 11 малолітніх та 32 особи, які ухиляються від призову

Під час обшуку у закладі Jugendhub затримали 17 осіб, у яких вилучили наркотичні засоби, а також виявили 11 малолітніх та 32 особи, які ухиляються від призову на строкову службу. Про це йдеться у повідомленні ГУ Нацполіції Києва.

Як зазначається, осіб, які ухиляються від призову, доставили до пункту збору призовників м. Києва, а дітей передали батькам. На момент обшуку у клубі перебували 200 осіб віком від 15 до 25 років, переважно мешканці Києва.

«У 20-річної бармена закладу було виявлено та вилучено розфасовані прозорі пазові пакети з речовиною, схожою на наркотичну. У іншого затриманого 30-річного чоловіка поліція вилучила речовини, ззовні схожі на наркотики, галюциногенні гриби, електронні ваги, 40 тисяч гривень, 8 банківських карток та автомобіль BMW», – йдеться у повідомленні.

За даними поліції, під час обшуку правоохоронці задокументували 5 відвідувачів клубу, які мали при собі наркотичні засоби.

«Зі слів затриманих, виявлені та вилучені наркотики вони купували у незнайомців на території клубу. Нічний заклад розпочав свою роботу у липні 2017 року і з моменту відкриття до райполіції почали надходити скарги від жителів навколишніх будинків. Люди скаржилися, що відвідувачами клубу є переважно неповнолітні і студенти у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, а також що у закладі можуть продавати наркотики», – поінформували у прес-службі поліції.

Також зафіксовано, що нічний заклад функціонує без будь-яких дозвільних документів та перебуває в аварійному стані. «У приміщенні порушено норми протипожежної безпеки, відсутні засоби для гасіння пожеж та не працюють санвузли. За цими фактами проводиться додаткова перевірка», – повідомили у поліції.

За виявленими фактами правопорушень поліція Києва проводить перевірку і почала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 317 ККУ – «Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів».