Пенсію повинні отримувати тільки непрацюючі пенсіонери, – Рева

14 Лютого 2017, 14:51

Міністр соціальної політики Андрій Рева виступає за можливість купівлі відсутнього трудового стажу та виплату пенсій лише непрацюючим пенсіонерам.

Про це він повідомив в інтерв’ю одному з інтернет-видань.

“Це логічно? МВФ каже: “Ні-Ні. Так робити не можна”. Чому ж? У людини так склалися обставини. У нас така економічна ситуація була. Він не міг платити соціальні внески. Різні причини. Зараз він хоче. Нехай заплатить”, – сказав Рева.

Також, на думку міністра, повинні отримувати пенсію тільки непрацюючі пенсіонери.

“Після проведення пенсійної реформи, коли пенсія стане достатньою, потрібно встановити правило – або ти працюєш, отримуєш зарплату і виходиш на пенсію трохи пізніше, але пенсія у тебе буде більше. Або ти йдеш відразу і отримуєш пенсію, але не працюєш”, – додав він.

Окрім того, Рева виступає за розширення кількість платників єдиного соціального внеску.

“Якщо люди будуть бачити, що вони пенсію просто так не отримають, якщо у них не буде стажу, виникнуть питання щодо декількох категорій людей”, – підкреслив міністр.

Рева зазначив, що перший варіант законопроекту щодо пенсійної реформи готовий, але не сказав, коли можна очікувати кінцевий варіант документа.

Нагадаємо, українська влада не збирається піднімати пенсійний вік.

Водночас, як повідомлялося, Міжнародний валютний фонд вважає підвищення пенсійного віку або стажу одним із способів проведення пенсійної реформи в Україні.

Джерело:

Українські новини