Пекін планує замінити десятки тисяч таксі електромобілями

28 Лютого 2017, 11:54

Столиця Китаю планує рішуче вирішувати свою багаторічну проблему забруднення навколишнього середовища.

За повідомленням National Business Daily, майже 70000 бензинових таксі в Пекіні будуть поступово замінюватися на електричні транспортні засоби, а будь-які нові таксі на дорогах повинні бути лише електричними, .

Проект із заміни всіх нинішніх бензинових автомобілей оператори таксі оцінюють в суму $ 1,3 млрд (9 млрд юанів).

67000 з 71000 таксі в Пекіні в даний час працюють на бензині.

Вартість звичайного автомобіля складає близько $ 10000, а електричного транспортного засобу — в два рази більше, близько $ 20000.

Електричні автомобілі мають менший вуглецевий викид, ніж звичайні автомобілі, що допомогло б скоротити викиди CO2 в Пекіні.

Пекін і навколишні райони сильно страждають від забруднення навколишнього середовища зокрема, через важку промисловість на півночі. Раніше в цьому році Пекін скасовував десятки рейсів в аеропорту, призупиняв рух автобусів через сильний смог — і видавав забрудненню “червоний рівень загрози”.

Згідно з дослідженням, проведеним в 2015 році, забруднення повітря вбиває близько 4000 чоловік в Китаї щодня.

Проте, енергозберігаючі автомобілі можуть принести з собою нові проблеми.

Коли у Пекіні в 2014 році оператори додали близько 200 електричних таксі до свого флоту, водії скаржилися, що їм доводилося стояти у чергах до електричних зарядних станцій по шість годин .

“У нас є 200 електричних таксі на вулицях Тунчжоу в Пекіні, але тільки близько 100 з них працюють, в той час як інші 100 чекають на підзарядку”, повідомив один з водіїв .

Джерело:

Mashable

Пекін планує замінити десятки тисяч таксі електромобілями