PayPal не планує розпочинати роботу в Україні наступного року – НБУ

PayPal не планує розпочинати роботу в Україні наступного року – НБУ Поштівка
2 Листопада 2016, 19:24

Міжнародна система інтернет-розрахунків PayPal найближчі 12 місяців не планує виходити на ринок українських платіжних систем.

Згідно з повідомленням на сторінці Національного банку України в мережі Facebook, про це заявив директор департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Нацбанку України Сергій Шацький.

“На жаль, міжнародна система інтернет-розрахунків PayPal, початок роботи якої очікують більшість українців, не має планів працювати в Україні в найближчі 12 місяців. Але це не єдина подібна система, яка може цікавитися вітчизняним платіжним ринкомˮ, – цитуються в повідомленні слова Шацького.

Він зазначив, що одним з пріоритетів для НБУ є розвиток в Україні Сashless economy – і регулятор наполегливо працює над прогресом в цьому напрямку.

“Головне, на чому моють бути зосереджені спільні зусилля банківської системи, це зміна звичок українців, а це можливо якщо пропонувати цікаві інноваційні платіжні рішення і вести постійну роз’яснювальну роботу про переваги безготівкових розрахунківˮ, – сказав Шацький.

За його словами, НБУ має можливість впроваджувати альтернативні інноваційні способи і методи розрахунків на базі національної платіжної системи “ПРОСТІРˮ та одночасно сприяти розвитку платіжного ринку і цифрових банківських послуг в Україні.

“Очікується, що впровадження подібних альтернативних способів безготівкових розрахунків дозволить збільшити частку безготівкових транзакцій на 10-15% ˮ, – додав він.

Довідка. PayPal – міжнародна електронна платіжна система, що діє з 1998 року і стала найбільш популярною для розрахунків в інтернеті. PayPal використовують понад 230 млн людей у 190 країнах світу. PayPal виступає посередником між продавцем і покупцем, забезпечуючи високу надійність оплати платіжними картами VISA, MasterCard, American Express та інших платіжних систем.

Читайте також: Найбільші банки США запустять конкурента PayPal

PayPal не планує розпочинати роботу в Україні наступного року – НБУ