П’янка за кермом може подорожчати до 100 тисяч

П’янка за кермом може подорожчати до 100 тисяч Поштівка
7 Жовтня 2016, 10:58

Якщо керування авто в нетверезому вигляді призвело до ДТП з потерпілим – водієві може загрожувати в’язниця або штраф у розмірі 102 тисяч гривень. Таке посилення відповідальності за їзду в п’яному вигляді пропонується в додатку до статті 286 Кримінального Кодексу України, повідомляє Автоцентр.  

Внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) передбачає посилення відповідальності за їзду в нетверезому вигляді або в стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів, якщо вони спричинили потерпілому тілесні ушкодження середньої тяжкості.

Так, згідно з проектом, за таке порушення пропонується ввести штраф від чотирьох тисяч до шести тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (68 000-102 000 гривень) або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права керування транспортними засобами на строк до трьох років.

П’янка за кермом може подорожчати до 100 тисяч